vydělavaní na internetu

bohatnu.cz

Co nabízí?

Nabízí vám podíl na tržbách našich velmi úspěšných projektů SW.cz a Stable.cz. Stačí umístit reklamní banner, textovou inzerci nebo článek na vaše internetové stránky.

Návštěvník vašeho webu klikne na reklamní formát Bohatnu.cz (grafický banner, textový odkaz), díky čemuž se mu do počítače uloží cookies. Tak se dozví, že návštěvník přišel od vás a tedy, že z případné koupě v jejich e-shopech budou počítat provizi vám. Vše můžete sledovat v reálném čase v partnerské sekci.

Jak se počítá provize a cena za kliknutí?

Program SW.cz

 1. zaplatí vám provizi 4% z ceny zaplacené objednávky v e-shopu SW.cz.
 2. zaplatí vám 0,2 Kč za proklik.
 3. za každého nového partnera, kterého přivedete do systému (firmu nebo osobu). Vám vyplatí 2% z každé zaplacené objednávky v  e-shopu SW.cz. Vyhrazují si právo schválit účast nového partnera v  systému a odměnu proplatí jakmile nový partner dosáhne první zaplacené objednávky.
 4. vyplácí vám provizi po dosažení 1000,- Kč.

E-shop, který prodává software je největší na českém trhu.

Pro Stable.cz

 1. zaplatí vám provizi 30% z ceny zaplacené objednávky za hosting a 5% z ceny zaplacené objednávky za domény v e-shopu Stable.cz.
 2. zaplatí vám 3,- Kč za proklik až do výše 30% z ceny zaplacených objednávek za hosting a 12% z ceny zaplacené objednávky za domény v e-shopu Stable.cz.
 3. za každého nového partnera, kterého přivedete do systému (firmu nebo osobu). Vám vyplatí 12% z každé zaplacené objednávky za hosting a 2% z ceny zaplacené objednávky za doménu realizované tímto partnerem v e-shopu Stable.cz. Vyhrazují si právo schválit účast nového partnera v systému a odměnu proplatí jakmile nový partner dosáhne první zaplacené objednávky.
 4. Vyplatí vám provizi po dosažení 1000,- Kč

Můžete tedy získat až 60% z každé objednávky hostingu, která bude realizována přes váš web.

Další výhody

 • proplácí vám provize ze zaplacené objednávky i za klienta který k nim přišel vaším prostřednictvím.
 • mají širokou a kvalitní nabídku softwaru a hostingu, kterou pořád rozšiřují.
 • poptávky vyřizují rychle prostřednictvím profesionálních zkušených operátorek.
 • výplata provizí probíhá měsíčně po dosažení minimální částky 1000,- Kč, je ovšem podmíněna realizovanou objednávkou.
 • ke statistikám vašich výsledků a vyúčtování partnerského programu budete mít on-line přístup prostřednictvím vlastního uživatelského účtu.
adresa:http://www.bohatnu.cz?ref=0aee6090