vydělavaní na internetu

VYDĚLEK NA INTERNETU

Jak to funguje?

Jak to funguje?

 

 

Na internetu existuje celé řada zahraničních a v poslední době i českých stránek, které se živí tím, že prodávají inzerentům reklamu, kterou následně promítají zaregistrovaným uživatelům těchto stránek a platí jim za to část peněz, které vyinkasovali od inzerentů.

Měl bych dopředu říct, že veškeré stránky (i ty od českých provozovatelů jsou v angličtině), ale vy co si s angličtinou příliš nerozumíte, nezoufejte, jelikož všechny stránky vypadají vesměs obdobně, tak vám stačí de facto 3 fráze a to sleduj reklamu, můj účet a výplata.

Po přihlášení na danou stránku se vám zobrazí odkazy na reklamy (v průměru 10 denně), které postupně odkliknete (stále se pohybujeme v teoretickém popisu jedné jediné stránky, prakticky jak využívat celé portfolio stránek se dozvíte dále) – vyskočí vám nový panel (nepoužíváte - li IE) a na něm se po načtení reklamy odpočítává čas (obvykle 30 sekund), po jehož uplynutí většinou naskočí obrázek či hláška, že máte započteny penízky, no a za tuto anabázi za jednu reklamu na jedné stránce máte nejčastěji jeden cent. Jojo, už vás slyším – jééé nějakých 18 haléřů za půl minuty a 1,80 za den, to nemá žádný smysl – no nezbývá mi než souhlasit a vrátit se k informaci, že těchto stránek existuje opravdu velké množství.

Zatím jsem stále ve fázi testování a ověřování a tak jsem zaregistrován celkem už u 40, přičemž ale ne všechny jsou výhodné, některé platí daleko méně než jeden cent. Jiné jsou zase uživateli označeny za SCAM, tedy podvod a neplatiče. Ale existuje spousty stránek, které buď přímo na webu zveřejňují náhledy cash outů, tedy výplat, nebo jej zveřejňují uživatelé na fórech jako důkaz, že daná stránka opravdu platí a je seriózní.

Žádné komentáře